Hakkımızda

1996’dan bu yana sektörün öncü ve köklü kuruluşlarından olan Öz yeni yurt güvenlik şirketi; 5188 sayılı özel güvenlik yasası kapsamında, günümüz olayları içerisinde yer alan soygun, saldırı, hırsızlık, sabotaj, yangın vb. tehdit ve tehlikelere karşı milli ekonomimize katkı sağlayan çeşitli kuruluşların güvenlik ihtiyaçlarını sağlamak, tesisleri her türlü tehdit ve tehlikelere karşı korumak amacıyla Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türk Emniyet Teşkilatı orijinli kadrosuyla kurulmuş profesyonel bir özel güvenlik firmasıdır. Firmamızın başlıca hedefi, siz değerli yöneticilerin isteği ve talebi doğrultusunda görev aldığımız bölgede güvenlik ve huzuru sağlamaktır.
 
 
Öz Yeni Yurt Güvenlik şirketi olarak öncelikli hedefimiz;
 
Müşterilerimize hizmet etme yükümlülüğümüzü profesyonel kalite çerçevesinde yerine getirmektir.

 • Her zaman kusursuz özel hizmet sağlamak,
 • Mesleğin ciddiyet ve önemini gözeterek kalite ve dürüstlükten taviz vermeden can ve mal güvenliğini sağlamada kolluk görevlilerine en azami desteği vermek,
 • Özel Güvenlik sektörünün ülkemizdeki gereken saygınlığı kazanmasına katkı sağlamak,
 • Şirket çalışanlarının performanslarını ölçerek,başarılı personelin terfisine zemin oluşturmak,ve ödüllendirmek
 • Sahasında öncü olma yolunda emin adımlarla yürümek,müşteri memnuniyetini arttırmak ,hizmet sunduğumuz sahaları genişletmek, hedeflerimizdir.

 Misyonumuz
 
Ülke ekonomisinin gelişmesine etkin rol oynayan üretim ve hizmet sektörlerinin yerel ve küresel pazardaki rekabet gücünü belirleyici faktörleri olan Dünya standartlarında ekonomik ve çevreye duyarlı hizmetleri sunmak; bu hizmetlerin sağlanması için fiziksel alt yapı, çalışma ortamı ve donanım gerekleri sağlamak hususunda yönetim geliştirme temeli kurumsal ihtiyaçlarına; bilgi, beceri, yöntem ve deneyimlerimizle özgün çözümler sunmak ve rekabet başarısında köprü olmaktır.
 
Vizyonumuz
 
Bilgi, yöntem, yazılım ve donanım alt yapısı ile bünyesindeki niteliği ve deneyimli yüksek uzman kadroları ile müşterilerinin kurumsallaşmasına ve rekabet üstünlüğü sağlamasına destek verecek olan yönetim sistemleri ve yapılandırma ihtiyaçlarını gerçekleştirmektir.

Müşteri memnuniyeti çerçevesinde iş alanındaki gelişmeleri ve en iyi modern uygulamaları müşterileri ile paylaşarak sürekli iş birliği ile gelişmektedir.Hizmet anlayışı ve tarzı ile kuruluşların tercih ettiği uzmanlık alanına referans kabul edilen kuruma özgü nitelikli iş üretmeyi ilke edinen bir kuruluş olmaktır.
 
HİZMET POLİTİKAMIZ :
 
Kurumsal vizyon ve misyon ifadesinden hareketle hizmetlerimizin kalitesini belirleyen en önemli göstergesi müşteri memnuniyeti ve sürekliliğidir. Bunun belirleyici unsurları ise;
 

 • Hizmet veren kadroların niteliği
 • Müşteri ile etkili iletişim
 • Proje yönetim yaklaşımı
 • Uygun fiyat politikası

 
Müşterilerden gelen geri bildirimler, değişim dinamikleri ve projelerde elde edinilen potansiyel iyileştirme alanları üzerine odaklanarak sürekli iyileştirmeyi kurumsal kültür haline getirerek kaliteli girdiye dönüştürmek hizmet kalite programımızdır.
 
Bu çerçevede;
 

 1. İş yerinin, sağlık veya eğitim kurumunun veya sitenin iç ve dış güvenliğinin sağlanması
 2. Üniformalı veya sivil giyimli, silahlı veya silahsız yakın koruma.
 3. Üniformalı, silahlı veya silahsız bina ve alan koruması.
 4. Bina giriş-çıkış güvenliği, kimlik kontrol ve kaydı, üst ve çanta elektronik araması, otopark trafiğinin düzenlenmesi.
 5. Fabrika ve mağazalarda ürün ve hammadde giriş ve çıkışı, fatura ve irsaliye kontrolü, depo denetimi.
 6. Mevcut güvenlik ünitenizin eğitim, önlemlerin tesbiti, teknik imkanların montajı, kullanımı ve bakımı, bu ünitenizin takviye edilmesi.
 7. Para, kıymetli evrak ve eşyanın güvenliği ve nakli.( Özel kurye )
 8. Gereksinimleriniz yönünde ve 5188 sayılı yasaya uygun olarak "ÖZEL GÜVENLİK ve KORUMA YÖNETMELİĞİ ile özel güvenlik ve KORUMA TALİMATI'nın hazırlanarak en iyi hizmeti sunmaktır

Öz Yeni Yurt Güvenlik Hizmetleri © 2018, Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım : Turna Tasarım ®
Web Tasarım
: Turna Tasarım ®

Seo: Turna Tasarım ®

X
Hızlı Teklif Al
Mesajınız